Житомир опинився у "червоній" зоні: як це вплине на життя місцевих мешканців

Від понеділка, 2 листопада, у Житомирі діятиме “червона” зона карантину. До слова, найсуворіші обмеження будуть у ще 112 населених пунктах, з яких 11 – це обласні центри. 

Що змінилося у місті та чи влада налаштована виконувати усі рекомендації суворого карантину – у сюжеті ТСН.Ранок 2 листопада. 

У Житомирі громадський транспорт зупиняти не будуть, але ввели обмеження для пільговиків. Їм буде дозволено їздити від 10:00 до 16:00. Садочки будуть працювати без обмежень, а школи будуть відкриті лише для учнів молодших класів.

Дитячі садочки будуть працювати. Як показав наш досвід, дуже невелика кількість дітей захворіла. Не може працювати економіка із закритими дитячими садочками. Ми виводимо перші-четверті класи, бо розуміємо, що маленькі діти не можуть навчатися дистанційно. З огляду на ситуацію будемо намагатися відновлювати навчання і в старших класах”, – каже житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Міська влада намагається якимось чином збалансувати обмеження у “червоній” зоні: з одного боку хочуть обмежити скупчення людей, з іншого – не закривати повністю бізнес і дати містянам працювати. Кафе та ресторани будуть відкриті до 22:00 з обмеженням відвідувачів – одна людина на один квадратний метр. Зачинять розважальні заклади,  а от дитячі зони відпочинку будуть працювати.

Салони краси та фітнес клуби теж не зачинятимуть, але у місті посилять перевірки. Знову працюватимуть мобільні групи, які перевірятимуть карантинні обмеження.

Лікарні, які приймають хворих на коронавірус, переповнені. Усі 1400 ліжок, що виділені для інфікованих, завантажені.   Саме тому хочуть перепрофілювати ще п'ять лікарень. Це додатково дасть ще 800 ліжок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *