Жителі будинку в Дніпрі жаліються на тортури гуркітом: в будівлі облаштовують магазин

Тортури гуркотом. У Дніпрі понад шістдесят родин опинились у заручниках перфораторів. У їхній багатоповерхівці саме облаштовують супермаркет. І попри заборону на гучні ремонти, довбають стіни з ранку до вечора. А люди змушені все це терпіти, бо ж через карантин не виходять із дому. Про це в сюжеті ТСН 19:30.

Від шуму здригаються стіни. І так від ранку і до вечора щодня вже три тижні, кажуть жителі п'ятиповерхівки. Будівельники пробивають стіни на всьому першому поверсі. 

 Під акомпанемент перфораторів карантин для понад сотні жителів. Подітися нікуди. Наприклад, діти ж намагаються дистанційно вчитися. Вдається не дуже.

Жодні вмовляння жителів на будівельників не подіяли.

“Постійно погрожують. Кажуть, ми тут будемо робити все, що хочемо. Мені сказали, що в них горять терміни і їм на нас начхати”, — скаржаться місцеві.

Представники підрядника говорити з журналістами відмовилися. За офіційними номерами підприємства також жодних пояснень не дають.

Гучні ремонти міська комісія заборонила ще на початку квітня до завершення карантину.

“Ми всіх не переловимо. Але того, кого зловимо, той просто буде дуже сильно шкодувати. Можемо приїхати і конфіскувати все — робочі інструменти, будівельні матеріали тощо”, — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Та насправді ж ця заборона не надто діє. Ані виклики поліції, ані скарги до мерії людям не допомогли.

Порушення справді зафіксували, протокол виписали, але штраф не високий, – пояснюють у міській інспекції з благоустрою. визнають припинити шумову атаку нині не можуть.

Титр: Руслан Мороз, керівник міської інспекції з благоустрою))

“Муніципалітет точно не має права комусь виламувати двері. Ми залюбки туди зайдемо з Нацполіцією та допоможемо конфіскувати це обладнання і навіть надамо місце, куди це обладнання можна вивезти та скласти”, — каже керівник інспекції з благоустрою Руслан Мороз.

Підрядника за порушення таки покарають, кажуть у поліції. Нині з'ясовують відповідальних осіб. А поки ж склали протокол за порушення карантину. Бо всі будівельники били стіни гуртом і без захисних масок.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *