Зеленському порадили призначити 20 нових суддів

Сьогодні, 27 квітня, відбулося засідання Вищої ради правосуддя, де президенту Зеленському внесли 20 подань про призначення суддів. Про це йдеться на сайті ВРП.

Йдеться про кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів. Вісім з них — кандидати на зайняття посад суддів у судах, які на сьогодні не здійснюють правосуддя через відсутність суддів у штаті суду або відсутність у суддів повноважень щодо здійснення правосуддя.

”Після призначення кандидатів на посаду судді відновлять свою роботу Тростянецький районний суд Вінницької області, Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області, Жидачівський районний суд Львівської області, Решетилівський районний суд Полтавської області, Радивилівський районний суд Рівненської області, Яремчанський міський суд Івано-Франківської області, Оратівський районний суд Вінницької області та Турківський районний суд Львівської області”, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що 28 і 29 квітня Вища рада правосуддя планує розглянути кандидатури ще 40 осіб на призначення суддями.

Як повідомлялося, 24 вересня Володимир Говоруха склав повноваження голови Вищої ради правосуддя – цю посаду зайняв Андрій Овсієнко. Повноваження Говорухи припинили на підставі його заяви, яка пов'язана з необхідністю проходження лікування. 

Крім того, заступником голови Вищої ради правосуддя за допомогою таємного голосування 23 січня обрали Олексія Маловацького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *