Зарплати та премії керівникам "Нафтогазу" скоротилися вдвічі

Виплати зарплат та премій керівництву “Нафтогазу України” минулого року скоротилися вдвічі. Про це йдеться в фінансовому звіті компанії.

Так, в 2019 році виплати зарплат та премій топ-менеджерам склали 343 мільйони гривень. 

“Ключовий управлінський персонал протягом 2019 року складався в середньому з 5 членів правління та 11 директорів (2018: 6 членів правління і 9 директорів). Компенсація провідному управлінському персоналу, яка увійшла до складу інших операційних витрат, включала заробітну плату і додаткові поточні премії і склала 343 млн грн (2018: 717 млн ​​грн)”, — йдеться в повідомленні.

Крім цього, в 2019 році група витратила на виплати з забезпечення діяльності Наглядової ради в сумі 35 мільйонів гривень. В 2018 році ця сума складала 53 мільйони гривень.

Раніше українська компанія “Нафтогаз” підписала договір з румунською компанією Expert Petroleum на інвестиції у видобуток газу. Протягом перших 5 років Expert Petroleum інвестує 1 млрд грн в інтенсифікацію, буріння свердловин і розвиток інфраструктури для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах Західної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *