Загибель 14-річного Дениса Чаленка з Прилук: нові факти можуть свідчити про вбивство

У справі про загадкову загибель 14-річного Дениса Чаленка з Прилук з’явилися нові подробиці. Хлопця, якого, за даними офіційного слідства, збив потяг, насправді могли застрелити, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Про вбивство дитини заявляють батьки, посилаючись на світлини з матеріалів справи. Там є куртка хлопця з отворами на спині – ймовірно від кулі. У тому ж самому місці у Дениса була роздроблена кістка лопатки.  

“Дійсно, на куртці є наскрізне пошкодження, яке, можливо, свідчить про вогнепальне поранення. Якщо ми побачимо куртку, то вона вся розірвана зі спини. Коли робили слідчий експеримент, куртка не зачепилась. Справа гальмується. Поліція знає, хто є вбивцею”, – каже адвокат родини Володимир Білик. 

Крім того, слідчий експеримент показав, що поїзд не збивав хлопця. На кадрах видно: потяг їде над манекенами, що імітують загиблого, але не чіпляє жодного з них. 

Понад пів року справу розглядають у Києві, але безрезультатно. Слідчі лише заявляють, що не знайшли слідів побиття на тілі хлопця. Крім того, й потяг його не збивав.  

Батьки переконані: справу навмисне затягують. Саме тому вони звернулися до президента і генпрокурора з проханням особисто проконтролювати справу. У ГПУ справу Чаленка не коментують – посилаються на таємницю слідства.

“Я звертаюся до генерального прокурора, до президента, щоб звернули увагу. Завтра за дитиною буде пів року. Щоб людям просто приділяли увагу, щоб працювали органи”, – каже батько загиблого підлітка Віктор Чаленко.

Нагадаємо, 29 жовтня 2019 року, 9-класник Денис повернувся додому зі школи й попросився в мами піти на тренування. За дві години, коли мати зателефонувала сину, зв’язку з ним уже не було. Батьки почали шукати хлопця, але марно. Згодом вони отримали дзвінок із поліції, що Дениса знайшли мертвим на залізничній колії.

Попри запевнення, що вбивство є однією з робочих версій, за якими ведеться розслідування обставин смерті, спочатку офіційна кваліфікація справи – загибель на залізниці. Це не влаштувало ані батьків, ані активістів із Прилук. Перші протести під відділком відбувались з силовим протистоянням та спаленням шин. 

Рідні хлопці певні, що поліція покриває вбивць. Саме тому батьки Дениса готові до ексгумації тіла сина. Вони прагнуть дізнатися, якою смертю загинув хлопець. Родина знайшла в Німеччині експертів, які зроблять ексгумацію, та людей, які це оплатять. 

Судово-медична експертиза показала, що хлопець загинув внаслідок відкритої черепно-мозкової травми та ушкодження головного мозку. У хлопця виявили переломи кісток черепа і обличчя, ушкодження головного мозку. Експертиза спростувала версію, що підлітка збив поїзд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *