Зачинені салони краси та кафе: на Буковині надалі зберігається жорсткий карантин

У Чернівецькій області через складну епідеміологічну ситуацію місцева влада вирішила не послаблювати карантинні обмеження. В області загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла вже 2396 людей. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок. 

Крім того, наразі на лікарняних ліжках в області лишаються майже 600 чоловік. До слова,  на Буковині вільною лишилась лиш третина ліжок у лікарнях, які відведені для коронавірусних хворих. За останню добу зафіксовано 72 нових випадки інфікування COVID-19, а також три летальні. 

Саме ці цифри, вочевидь, і не дали обласній комісії з надзвичайних ситуації послабити карантин в області. Учора якраз відбулось її засідання. Як не готувались до відкриття чернівецькі магазини, салони краси, перукарні, бари, комісія вирішила, що працювати їм поки що рано.

“Ми орієнтуємося виключно на головного санітарного лікаря області. На жаль, поки немає можливості повернутись до роботи у звичному режимі тих, хто продає непродовольчі товари та надає послуги. Люди ставляться до цього легковажно, думають, що це вже минуло”, – наголосив Богдан Ковалюк, заступник голови Чернівецької ОДА.

Послаблення карантину торкнулось лише нотаріусів та адвокатів, їм дозволили приймати клієнтів. Крім того, музеї від сьогодні відкриті для відвідувачів. Кафе та бари можуть працювати виключно на винесення та на доставку. Утім, до 22 травня вони зачинені для відвідувачів, як і транспортне сполучення дорогами Буковини та з сусідніми областями.

Кореспондент ТСН Олег Тудан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *