За метеорологічними вимірами осінь в Україні ще не настала: чому і коли чекати

За метеорологічними вимірами осінь в Україні ще не настала. Середньодобова температура ще не опускалася нижче +15 градусів. А у Києві аж три ночі поспіль побили столітні рекорди.

Здається, до такого час звикати, бо світ живе в новій реальності. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Кожен наступний місяць стає теплішим за попередній. Таким цього року для всієї планети був вересень. Тепло – це і є енергія для руйнівних ураганів.

Цього тижня Американський континент атакував 25-й ураган за цей сезон. І це абсолютно поза нормою. Кілька тижнів тому там закінчились назви для тайфунів. Забракло 21 літери в англійському алфавіті. А саме за алфавітним принципом їх називають науковці. Тож, почали використовувати грецький.

Так, цього тижня черговий тайфун на ім’я “Дельта” спершу налетів на Мексику на швидкості 175 кілометрів на годину. Забрав життя 9 людей, а далі пішов до узбережжя штату Луїзіани. Там понищив сотні тисяч будинків.

В Україні ще утримуватиметься тепла погода. Схід – до +22, південь – до +20, північ і центр +18. І найнижчі позначки до +16 очікуються на заході. Там ще й рясно задощить із вівторка. А вже в середу похолодає до +10. І до кінця тижня це похолодання із опадами просунеться до північних областей. І там осінь вже настане. А на сході і півдні ще ні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *