З трансляціями уроків для початкової школи щось пішло не так: замість них на телеканалах показали кіно

По телевізору запустили “Всеукраїнську школу онлайн” для початкових класів. Однак, учням 2 та 3 класів відеоуроки так і не показали. На каналі, де були анонсовані заняття для другокласників, крутили фільм для дорослих. Чому так сталося та чи будуть таки транслювати онлайн-уроки для всіх початківців, в сюжеті ТСН 19:30.

Сьогодні уроки для учнів 2-3 класів транслюватимуть як і для старшокласників – по телевізору. “Всеукраїнська школа онлайн” стартувала для початкових класів. Щовівторка та щочетверга уроки транслюватимуть з 9 до 10 ранку. На кожну дисципліну виділили по 15 хвилин. Розклад розписаний на пять тижнів наперед. Уроки для початкових класів ітимуть на різних каналах. Однак, у перший же день щось пішло не так.  

Але уроки по телевізору не показали. Уроки для 2 класу мали б іти на UA:ПЕРШИЙ, а для третього на UA:культура. У МОН відповіли, що то, певно, затримка в телеканалу. А там назвали це непорозумінням. 

“Це було непорозуміння комунікацейне, бо важка робота. Не зрозуміли один одного. Є великий чат, де всі канали. Де обговорюються помилки. Ми знали, що вони готують для малят школу, але у нас є свої плани”, — прокоментував ситуацію Зураб Аласанія.

В офісі президента запевняють, що усе з усіма узгоджено і вони самІ приголомшені, що уроки на окремих каналах не пішли в ефір. Уроки, які не показали по телевізору, у міністерстві освіти порекомендували подивитися на їхньому ютуб-каналі. Однак і там щось пішло не так. 

У селі на Миколаївщині дротового інтернету немає, мобільний ловить через раз. Тутешні учні вчаться на уроках, що йдуть по телевізору. Домашку, що задали з екрана, уже перевіряє своя вчителька і розяснює кому, що не дійшло.   

“Є родини, у яких не має девайсів, є кнопковий телефон для звязку, тому телебачення – це та альтернатива, яка дає дитині доступ до навчання”, — розповідає вчителька української мови місцевої школи.

Завтра уроки покажуть уже для всіх на заявлених раніше каналах, а вже наступного тижня учням доведеться переключити. Для другого класу уроки транслюватимуть на UA:культура, для 3 класу – на НЛО-TV.

Кореспондентка ТСН Інна Боднар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *