З антисептиками, дистанцією та прозорими бар'єрами: у Івано-Франківську відновив роботу центральний ринок

В Івано-Франківську 30 квітня після дозволу Кабміну відновив свою роботу центральний ринок. Він працює з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, зокрема, покупцям на вході вимірюють температуру та вказують на необхідність перебувати в масках та рукавичках.

Про повідомляє адміністрація ринку.

Уточнюється, що наразі на ринку працюють лише продовольчі відділи, зокрема овочі та фрукти, м`ясні та рибні продукти, солодощі та бакалія. Як зазначається, на територію ринку заборонено заходити містянам, в яких будуть видимі ознаки респіраторного захворювання, зокрема, підвищена температура, кашель, нежить. Таким покупцям радитимуть звернутися за медичною допомогою.

Задля запобігання поширенню коронавірусу адміністрація ринку зобов'язалася постійно контролювати стан здоров’я своїх працівників, допускати клієнтів та продавців лише за наявності вдягнутої медичної маски або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу.

Крім того, на ринку впроваджено низку обов'язкових заходів:

на кожному вході на територію ринку встановлено диспансери з антисептиком;
забезпечено відстань не менше 3 метрів між робочими місцями продавців;
місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;
проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 години;
прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця, в кінці кожного робочого дня;
забезпечено постійне інформування відвідувачів Центрального ринку щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися та щодо профілактики COVID-19.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *