"Встановили всіх, хто там був": у Харкові взялися за організаторів концерту Полякової

У Харківській області суд дозволив правоохоронцям вивчити документи Новобаварської райадміністрації у справі про порушення карантину під час концерту Ольги Полякової. Маючи на руках папери, поліцейські перевірять, чи причетні до виступу зірки, який відбувся на території місцевої школи, посадовці.

Про це “Суспільному” розповів начальник поліції області Валерій Сокуренко. За його словами, відвідувачів, учасників концерту і підприємця-організатора вже встановили.

“Ми встановили всіх, хто там був. Як всіх, їх понад 2 тисячі було, за їх телефонами ми працювали. Організатори концерту — якийсь ФОПівець, він теж отримає своє. Йому виписали підозру, але прокуратура каже — давайте, щоб це було у комплексі, щоб це був не “цап відбувайло”, якого знайшли. Щоб це був і той чинник, який у навчальному закладі, у школі це проводилося… Є районна адміністрація — ми прийдемо, подивимося, всі мають отримати правову оцінку своїм діям”, – розповів Сокуренко.

Правоохоронцям ще доведеться встановити, яким чином до організації концерту поп-діви причетні адміністрація району та школи. 

” У нас є рішення суду, нам дали доступ до документації, зокрема у районній адміністрації, і ця справа обов'язково буде доведена до логічного кінця”, – зазначив начальник поліції області.

Нагадаємо, що 3 жовтня у Новобаварському районі Харкова відбувся концерт співачки Ольги Полякової, на який прийшли близько двох тисяч людей. Масовий захід слідчі розслідують за статтею “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *