Вогонь пройшов 200 га: у Житомирській області рятувальники гасять осередки у трьох лісництвах

Рятувальники локалізували пожежі у лісових масивах Овруцького району Житомирської області.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

“Станом на 7 год. 26 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. До гасіння залучено 638 осіб та 91 одиниця техніки, з них від ДСНС 73 особи особового складу та 18 одиниць техніки”, – йдеться у повідомленні.

Окремо у ДСНС розповіли про загорання сухої трави та лісового масиву поблизу с. Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва, яке сталося 23 квітня.

“Вогнем пройдено близько 200 га. Станом на 7 год. 26 квітня триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 126 осіб та 22 одиниці техніки, з них від ДСНС 36 осіб особового складу та 9 одиниць техніки”, – наголосили у Службі.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *