Вочевидь, мер Черкас став жертвою пранку: в ОП прокоментували погрози від Сергія Трофімова

В Офісі президента спростували інформацію про те, що перший заступник ОП погрожував міському голові Черкас Анатолію Бондаренку. Про це повідомляє пресслужба ОП.

“Вочевидь, міський голова став жертвою банального пранку і зробив із цього поспішні політичні висновки”, — йдеться в повідомленні. 

Проте у президента заявили, що ця ситуація ніяк не вплине на відповідальність, яку мають понести керівники Черкас через передчасне послаблення карантину.

“Саме дії міського голови та міськвиконкому, а не їхні висловлювання, мають одержати належну юридичну оцінку, яка повинна враховувати те, що, згідно з Конституцією, Україна є унітарною державою, а органи влади та місцеве самоврядування повинні діяти виключно у відповідності до визначених законом повноважень”, — повідомляє пресслужба.

Йдеться про фотографію переписки міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з нібито першим заступником Офісу президента Сергієм Трофімовим, яку Бондаренко опублікував у Facebook. У листуванні “Трофімов” радить “заспокоїти свої таланти” та говорить, що завтра мер Черкас може опинитися “під ковдрою в клітинку”.Раніше виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про відкриття перукарень, салонів краси, об’єктів спортивної інфраструктури, літніх майданчиків закладів ресторанного господарювання, магазинів з продажу непродовольчих товарів, електротоварів, меблів, книжкової продукції, ринків та ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та квітів, а також міських парків та скверів і розташованих на їхній території атракціонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *