Вказівки про віялові відключення буде давати диспетчер з Києва – Чернігівобленерго

Про це сказав голова правління АТ “Чернігівобленерго” Михайло Ільницький.

“Ситуація з розрахунками (за електроенергію, – ред.) не змінилася і не зміниться, я думаю, ще як мінімум до кінця карантину. Вона тільки буде погіршуватися”, – сказав Ільницький.

Він не виключив, що на початок травня заборгованість побутових споживачів за спожиту електроенергію сягне такого рівня, що в Києві може бути прийняте рішення про запровадження віялових відключень енергопостачання.

“Це технічне рішення (про віялові відключення, – ред..). Умовно кажучи, компанія його самостійно прийняти не зможе. Це будуть вказівки диспетчерів, які будуть йти з Києва, з центрального диспетчерського пункту”,- пояснив Ільницький.

Нагадаємо, раніше керівник “Житомиробленерго” Олексій Шекета повідомив, що через зменшення платежів за спожиту електроенергію підприємство може запровадити віялове вимкнення електропостачання для підприємств та побутових споживачів.

Як раніше заявив екс-міністр ЖКХ та чільний народний депутат Олексій Кучеренко, кризу неплатежів й колапс галузі спровокував голова парламентського комітету з ТЕК та ЖКГ Андрій Герус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *