В Україні припиняється видобування вугілля: ДТЕК вимушено зупиняє всі шахти

“ДТЕК Енерго” призупиняє підприємства “ДТЕК Павлоградвугілля” та три збагачувальні фабрики у зв'язку з погіршенням ситуації в енергетиці України. 

Гендиректор ДТЕК повідомив, що з 20 квітня призупиняють роботу шахти та допоміжні підприємства об'єднання ДТЕК Павлоградвугілля, збагачувальні фабрики Павлоградська, Добропільська, Курахівська, а також Першотравенський ремонтно-механічний завод та Науково-виробничий центр. Таке рішення компанія ухвалила у зв'язку з тривалою системною кризою в енергетичній галузі.

За словами Тімченка, підприємства переводяться в режим підтримки життєдіяльності, а співробітники виводяться в простій з оплатою згідно з колективним договором. Всього на 10 шахтах і допоміжних підприємствах ДТЕК Павлоградвугілля, збагачувальних фабриках Павлоградська, Добропільська, Курахівська, Першотравенському РМЗ і НВЦ ДТЕК працює приблизно 22 800 осіб.

Нагадаємо, раніше ДТЕК Енерго вже був змушений призупинити п'ять шахт ДТЕК Добропіллявугілля, шахту “Білозерська” та ЦЗФ “Жовтнева” у зв'язку з незатребуваністю вітчизняної електроенергії.

До цього гендиректор “Енергоатом-Трейдинг” Сергій Бєдін заявив, що через кризу на ринку електроенергії НАЕК “Енергоатом” не отримав більш як 4 млрд грн за доставлену електроенергію від ДП “Гарантований покупець”, якому постачає 85% всієї атомної електроенергії для потреб населення, внаслідок чого компанія наразі не може забезпечити закупівлю та вивезення ядерного палива.

Раніше народний депутат, голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявив, що криза у вуглевидобуванні спричинена енергетичною політикою, яку курирує глава парламентського комітету Андрій Герус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *