В Україні почнуть виробляти експериментальний препарат для боротьби з коронавірусом

Українська фармкомпанія “Дарниця” пройшла державну реєстрацію на субстанцію гідроксихлорохін – експериментального препарату, що входить до протоколу лікування COVID-19.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Гдроксихлорохін застосовується у завезеному до України препараті “Плаквеніл”, який дозволили використовувати для допомоги хворим на коронавірус.

“Для мене це дуже позитивний сигнал від українського фармацевтичного ринку. Ми можемо забезпечувати українців якісними й ефективними препаратами самостійно – адже маємо майже 150 українських фармацевтичних підприємств. Та й більше – виробляти якісний продукт на експорт, нарощувати ВВП країни”, – зазначив Радуцький.

Голова комітету додав, що багато країн світу заборонили експорт медикаментів, які показали ефективність при боротьбі з коронавірусною інфекцією, і перш за все забезпечують внутрішній попит.

Нагадаємо, до України завезли першу партію лікарського засобу “Плаквеніл” (Гідроксихлорохін), якими вже понад 30 років лікують малярію, але які раптом показали ефективність під час лікування хворих на коронавірусну інфекцію. ТСН.ua з’ясував, що це за препарат та де ним вже лікували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *