В Україні до майже 800 зросла кількість інфікованих коронавірусом медиків

В Україні від початку епідемії, коронавірус виявили у 788 медичних працівників.

Про це під час брифінгу 16 квітня повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. 

“Те, що стосується захворюваності медичних працівників на COVID-19, на сьогодні це 788 осіб. Найбільша кількість зареєстрованих випадків захворюваності у Чернівецькій області – 126 медичних працівників”, – сказав Степанов.

За словами міністра, аналізується кожен випадок захворюваності медичного працівника та стан забезпечення лікарень засобами індивідуального захисту. “Щодо забезпеченості засобами індивідуального захисту – кожного дня ми збільшуємо цю забезпеченість”, – наголосив Степанов.

Загалом в Україні станом на ранок 16 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 4 161 людини, одужало 186 пацієнтів, померли 116 осіб.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *