В одеському садочку дитина отримала перелам черепа і струс, але вихователі просто поклали її спати

Перелом черепа та струс мозку отримала 4-річна дівчинка після прогулянки у дитячому садочку, але лікарі не викликали до дитини.

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Дитина була у садочку і на ігровому майданчику сильно вдарилася головою. Її одразу почало нудити, втім швидку вихователі не викликали, а просто поклали дівчинку спати.

Про те, що дитина травмувалася, батьки дізнались тільки ввечері, коли прийшли забирати її додому. До цього часу стан малої погіршився, батьки терміново викликали швидку.

В лікарні виявили перелом потиличної кістки та струс мозку. Батьки звинувачують у недбалості вихователів. І кажуть: ті навіть просили не говорити лікарям, що дівчинка травмувалась саме в садочку. Нині справу розслідує поліція. «Тату, ви не хвилюйтесь, поспостерігайте за донькою ввечері, якщо погано почуватиметься, то зверніться до медзакладу, але я вас благаю, лише не кажіть, що це сталось у дитячому садочку», – переповідає батько дівчинки слова виховательок.

А в місті Одеса американського штату Техас судитимуть за вбивство їхньої 8-річної “доньки” Джейлін  подружжя Денієл і Ешлі Шварц. Вони покарали дитини і змусили впродовж декількох годин стрибати на батуті в 37-градусну спеку, не даючи ні їжі, ні води. Температура самого батута досягала 43 градусів. Дівчинка стрибала без зупинки аж поки не померла. Як показав розтин, причиною смерті стало зневоднення організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *