В Одеській області звільнили заступника глави ОДА через затримку надбавок медикам

Сьогодні, 12 травня, голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций звільнив свого заступника Віталія Свічинського. Про це повідомляє пресслужба Одеської ОДА.

За словами Куцого, останньою краплею стали затримки із доплатами медикам швидкої. Начебто заступник знав про це, але проблему не вирішив.

“Працівникам нашого департаменту фінансів довелося два дні вручну проводити виплати працівникам Одеського обласного центру екстреної допомоги”, – зауважив очільник ОДА.

Зазначимо, що через невиплату 300-відсоткової надбавки медикам, які працюють з коронавірусними пацієнтами, у деяких регіонах навіть відбувались протести. Втім, в уряді запевнили, що кошти виділено і затримки відбуваються лише на місцях. Згодом області почали звітувати про повну виплату всіх надбавок.

Першою була Полтавська область, а сьогодні також про це повідомила Дніпропетровська область – 84 працівники медзакладів області отримали 300-відсоткові надбавки за роботу з хворими на коронавірус в березні. На це спрямували понад 1,1 млн грн держкоштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *