В Одеській області від коронавірусу померла жінка, яка важила 180 кг і мала чимало хронічних захворювань

В Одеській області, у місті Подільськ, від ускладнень коронавірусу померла 60-річна жінка, яка мала хронічні захворювання і важила 180 кг.

Про це під час брифінгу повідомила т.в.о директора департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захарьєва.

За словами чиновниці, симптоми COVID-19 в жінки з'явилися 23 квітня. Вона лікувалася вдома під наглядом медика, але 30 квітня її довелося шпиталізувати до Подільської міської лікарні. В інфікованої виявили двосторонню пневмонію. “Вона перебувала в адекватному стані, але вранці 7 травня сталася зупинка серця”, – розповіла Наталія Одарій-Захарьєва.

В інфікованої COVID-19 було ожиріння четвертої стадії: вона важила 180 кг. Крім того, у хворої було чимало хронічних захворювань: ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гостра серцева недостатність, тромбофлебіт ніг. Також у жінки був сильно виражений набряк ніг, задуха.

Загалом станом в Одеській області зафіксовано 583 випадки COVID-19. Серед хворих 50 дітей і 123 медика, з яких 83 – в Подільську. У регіоні від коронавірусу помело п'ятеро хворих. 

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *