В Одесі біля затонулого танкера "Делфі" встановили пост охорони і рятувальну вежу

В Одесі встановили пост охорони та рятувальну вежу на пляжі, біля якого залишається напівзатонулий танкер “Делфі”. Охоронці й попереджають про небезпеку плавців й чатують на охочих щось поцупити з судна, йдеться у сюжеті ТСН. Ранок.

Рятувальники та спеціальний патруль не зводять з “Делфі” очей вдень і вночі. Пост на пляжі встановили, бо з потеплінням до моря, попри карантин, потяглися відпочивальники. Купаються люди і біля іржавого танкера. Про небезпеку не думають.

Робити селфі та фото напівзатопленого танкера не забороняють. Утім, купатися поруч із ним, небезпечно. Силою від берега нікого не відтягують: людей намагаються переконати.

“Металеві конструкції від нього відламуються. Дати гарантію, що ці конструкції після шторму опиняться прямо біля берегової лінії або у двох-трьох метрах від берега, ніхто не може. Сильно заточуються водою об пісок і каміння Нанести серйозні каліцтва дуже легко”, – каже заступник керівника КП “Рятувально-водолазна служба” Володимир Левицький.

Тих,  хто хоче хоч чимось поживитися на судні, зупиняють.  На борту досі шукають кольорові метали, речі членів екіпажу, електроніку – все, що можна продати. “Лізуть щодня, а особливо вночі. Хоча насправді там нічого немає”, – каже керівник КП “Рятувально-водолазна служба” Приморського району Одеси Дмитро Мірошников.

Днями тут затримали озброєного чоловіка. Рятувальникам довелося викликати поліцію. Поки патрульні вилучали в нетверезого чоловіка пістолет, він поранив правоохоронця ножем, який був у рукаві. 

Власник танкера від листопада минулого року обіцяє прибрати судно з пляжу. Але щоразу це відкладає. Зараз у нього ще одна причина – це карантин.

Кореспондентка ТСН Олена Черняєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *