Уряд відновив роботу двох пунктів пропуску для вантажних перевезень

Вантажні перевезення через пункт пропуску “Рава-Руська” та “Скадовський морський торговельний порт” після запровадження обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією нового коронавірусу COVID-19 відновлюються. Їхню роботу дозволив Кабінет міністрів України під час засідання 6 травня.

 Про це йдеться на сайті уряду.

У Кабміні пояснили, що відновлення роботи “Скадовського морського торговельного порту” є вкрай важливим для збільшення вантажопотоку та забезпечення існуючого попиту.

“Технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів у морських портах України не передбачають тісного контакту між людьми, тому доцільно відновити цю роботу”, – підкреслив Владислав Криклій.

Також зазначається, що поновлення роботи пункту пропуску “Рава-Руська” на польському кордоні зменшить черги вантажівок, що важливо в умовах поширення COVID-19, а також забезпечить здійснення міжнародної торгівлі.

“Відновлено роботу пунктів пропуску для морського сполучення у “Скадовському порту” та для автомобільного сполучення “Рава Руська”. Це дозволить збільшити вантажопотоки та забезпечити стабільну міжнародну торгівлю”, – прокоментував Криклій у Telegram.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *