Українці та карантин: Apple оприлюднила статистику пересування людей з різних країн

Компанія Apple оприлюднила статистику пересування своїх користувачів під час пандемії нового коронавірусу, з якої можна дізнатися про дотримання карантину в різних куточках Землі. Порівняно з іншими країнами українці не дуже обмежують себе в піших прогулянках і поїздках на особистому транспорті.

Так, порівняно з січнем 2020 року піші пересування українці скоротили на 52%, а поїздки на авто – на 34%. В Італії, приміром, така активність скоротилася на 89% та 79% відповідно.

Видання Texty.org зібрало дані країн на одному графіку, виділивши Україну і низку інших регіонів. Зниження пішої ходи в Україні помітне, але незначне порівняно з низкою інших країн.

В Apple кажуть, що дані засновані на використанні Apple Maps на пристроях бренду, і не прив'язані до Apple ID. Варто відзначити, що в Україні поширеніша мобільна ОС Android, ніж iOS.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *