Українці розповіли, як проводитимуть час на травневі свята – опитування

Три чверті українців (74%) планують бути вдома на травневі свята.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 24-24 квітня. 

За словами опитаних, 17% мають намір зайнятися домашнім господарством, 8% хочуть відвідати рідних та близьких, 5% – провести час із друзями чи знайомими, 1% – поїхати в подорож країною.

Також соціологи зазначили, що про бажання зайнятися домашнім господарством відносно частіше говорили мешканці Заходу та Центру, жителі сіл.

Водночас відвідати рідних та близьких більше хочуть молодші респонденти, чоловіки та більш забезпечені українці.

Зауважимо, опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабінету міністрів, в останній місяць весни вихідними будуть:

1 травня – День праці (припав на п'ятницю, тому відпочиваємо три дні поспіль – 1, 2 та 3 травня), 9 травня – День перемоги над нацизмом (буде у суботу, тому українці відпочиватимуть також три дні – 9, 10 та 11 травня). До того ж 8 травня оголошено скороченим на одну годину на честь свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *