Українська радіостанція запустила ремікс на жалобну пісню "Пливе кача" – після обурення слухачів його прибрали з ефіру

Популярна українська радіостанція Kiss Fm транслювала ремікс на жалобну пісню “Пливе кача”, присвячену героям Небесній сотні, які загинули під час сутичок на Майдані.

Після цього у соцмережах розгорівся скандал, на сторінці радіостанції з’явилися сотні гнівних коментарів. Тож ремікс вирішили прибрати з ефіру. 

“Радіостанція Kiss FM вдячна вам за увагу до нашого ефіру та за вашу небайдужість. Як ми побачили, ваша реакція на пісню “Пливе кача” виявилась неоднозначною. Ми вас почули й тому прибрали її з ефіру”, – йдеться на сторінці радіостанції у Facebook.

Представники Kiss FM запевнили, що не мали на меті нікого образити і попросили вибачення у “всіх, чиї почуття зачепили”.

“Хоча, як ми вважали, пісня створена в мінорній стилістиці, як і належить у цій ситуації. Ми завжди пам’ятаємо про наших героїв та поважаємо кожного з них та їх рідних. Вдячні за вашу реакцію та коментарі”, – додали на радіостанції.Натомість це вибачення спровокувало лише нову хвилю обурення. Люди влаштували бойкот Kiss FM і вимагають закрити радіостанцію. Як стало відомо, виконавцем треку Tysha є DJ Ndub.

Нагадаємо, раніше схожий скандал стався через пісню “Горіла хата” в шоу “Вечірній квартал”, якій було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні “Горіла сосна” створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор імені Верьовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *