У Житомирі планують відкрити дитсадки: чи всі охочі зможуть туди потрапити

У Житомирі готуються до відкриття дитячих садків. Зробити це планують від наступного місяця.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Утім, до дитсадків зможуть піти лише ті діти, батьки яких працюють. “Я думаю, що це буде онлайн-форма, на яку батьки зможуть зайти, зареєструватися і показати підприємство, на якому вони працюють. Потім роздруковують довідку, яка дасть можливість відправити дітей до садочків. Так форму ми зараз опрацьовуємо”, – каже міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Попередньо в мерії вирішили, що персонал закладів має пройти ПЛР-тестування на коронавірус. Своєю чергою, директори садочків мають продумати систему, за якою батьки заводитимуть та забиратимуть дітей, аби групи не перетиналися.

Досвід роботи під час карантину в місті є. Там наразі працює група для дітей, батьки яких працюють у лікарнях та поліції. За час карантину жодна дитина, яка її відвідувала дитсадок, не інфікувалась. Саме тому таких груп хочуть відкрити більше.

Як Україні дитячі садки будуть працювати і влітку. Але з урахуванням епідеміологічної ситуації. За словами в.о. Міністра освіти Любомири Мандзій, у садках немає такого поняття, як навчальний рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *