У Запоріжжі гуртожиток, де виявили спалах коронавірусу, зачинили на вхід та вихід

У Запоріжжі спалах коронавірусної інфекції у гуртожитку.  Попередньо відомо про 13 підтверджених діагнозів, йдеться у ТСН.19:30.

Спеціальна комісія міської ради цей гуртожиток визнала інфікованим об’єктом, його закрито на карантин. Відомо, що спочатку коронавірус тут виявили в однієї жінки. Одразу після цього лікарі провели діагностику усіх мешканців, які проживали з нею на одному поверсі, і після цього COVID-19 підтвердився ще у 12 людей.

Зараз тут виставлені патрулі поліції. З гуртожитку нікого не випускають. Правоохоронці разом з медиками повідомляють людям про вимушену обсервацію.

“Вхід-вихід буде обмежений. Зараз роздамо телефони доставки продуктів безкоштовні, води, які питання виникатимуть, всі контактні у них будуть, телефони керуючої компанії, адміністрації – будемо їх закривати максимально”, – повідомив голова Олександрівської райадміністрації Володимир Мостовий.

13 людей шпиталізували до міських лікарень, ПЛР-діагностику проведуть усім мешканцям цього комунального гуртожитку, там прописані близько півтори сотні людей.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *