У Тернопільській області від коронавірусу помер священник, який таємно проводив служби

У Шумському районі Тернопільської області від нового коронавірусу COVID-19 помер священник, який попри заборону, потайки правив служби в приватному помешканні. Із зараженим контактували чимало людей, яких наразі перевіряють на імовірність інфікування коронавірусною інфекцією.

Про це повідомив голова Шумської РДА Віталій Кудлак.

За його словами, священник помер напередодні, 27 квітня. Його ушпиталили до лікарні у важкому стані. Попри намагання лікарів, врятувати його не вдалося. 

“Окремо хочу зупинитись на одному з них. Це 55-річний чоловік із села Потуторів, який помер учора. Він був священником однієї з конфесій і попри карантин, чинну заборону. Він проводив таємно відправи у приватному помешканні. Тому сьогодні була проведена робота із виявлення широкого кола контактних осіб”,- зазначив Віталій Кудлак.

Як уточнив посадовець, в районі станом на 28 квітня зафіксовано 69 осіб, заражених нових коронавірусом COVID-19, із них три випадки летальні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *