У списках полонених, яких можуть обміняти до Великодня, не буде кримців – Резніков

У списках полонених, яких готуються обміняти до Великодня, знову не буде кримців.

Про це повідомив ТСН міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

За словами урядовця, українська влада не відступає від намагань реалізувати формат “всіх на всіх”. Але цього разу додому мають повернутись українці, яких утримують бойовики на Донбасі.

Звільненим в результаті обміну бранцям доведеться провести ще два тижні в обсервації. Місця, де їх буде розташовано, вже готові. Там звільнених забезпечать всім необхідним, включно з медичною допомогою та зв'язком із родичами.

Утім, остаточно списки на обмін не сформовано досі, каже Резніков. ОБСЄ чекає від Росії підтвердження дати обміну, кількості та поіменного списку.

“У середу під час засідання контактної групи була досягнута принципова домовленість. Обговорювалися списки, називались прізвища. Але остаточне підтвердження буде можливе після того, як відбудуться підтвердження з тієї сторони”, – каже Резніков.

Як повідомлялося, до Великодніх свят відбудеться обмін утримуваними особами між Україною та бойовиками ОРДЛО та Росією. Під час відеоконференції Тристоронньої контактної групи 8 квітня сторонам вдалося досягти “принципових домовленостей”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *