У Рівненській області до ОТГ балотуються десяток кандидатів із однаковим прізвищем

Десяток кандидатів з однаковим прізвищем в одній громаді  – це не виборчі технології, а реалії села Серники на Рівненщині. Саме там із трьох з половиною тисяч жителів – 80% мають прізвище Полюхович.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Це село унікальне своїми однофамільцями, більшість жителів мають прізвище Полюхович. Секретарка сільради Надія Полюхович розповідає, що до виборів, морально готові. Цьогоріч вперше обиратимуть голову не села, а ОТГ. І на диво, серед кандидатів, лише один з прізвищем Полюхович. А от на позаминулих виборах  було троє цілковитих тезок.  «Балотувалося 3 Івани Івановичі Полюховичі і ми їх розрізняли по вуличному, тобто Кашовар, Ринюк, Якимчик», – каже  секретар сільради Серників Надія Полюхович

Вже на майбутню виборчу дільницю Анатолій Полюхович прийшов дізнатися як проголосувати слабозорій односельчанці, теж із призвищем Полюхович. Пояснює йому голова комісії Світлана Полюхович. Окрім неї серед 11 членів комісії 8 – Полюховичі. А решта з Полюховичами пов’язані.

Майже усі Полюховичі і у списках виборців. В комісії їх перевіряють. Бюлетенів, кажуть, ще не отримали. Та знають, прізвище Полюхович у списках кандидатів – буде далеко не одне. «Кандидатів у депутати до об’єднаної територіальної громади 198, з них добрий десяток Полюховичі», – каже голова ДВК Світлана Полюхович.

Проте певні, місцеві у них не заплутаються. Тим паче, роки народження будуть вказані. «Знають по вулицях, знають по будинках, більш-менш знають по сім’ях», – запевняє секретар ДВК Галина Полховська.

Кореспондентка Анна Махно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *