У Раді з'явилася постанова про звільнення міністра економіки Ігоря Петрашка

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Ініціаторами документа висутпили 16 нардепів від партій “Батьківщина”, “Слуга народу” і “Опозиційна платформа – За життя”.

Про це йдеться на сайті парламенту. 

У пояснювальній записці зазначено, що схвалення пропозиції щодо звільнення обґрунтовується незадовільною діяльністю міністра, адже стан і основні показники економіки істотно погіршилися. Також автори додають, що за час роботи Петрашка на посаді міністра збільшився спад промислового виробництва та створення нових робочих місць, а також зросло безробіття.

“Уже в квітні 2020 падіння промислового виробництва проти березня склало 16,4%, а проти аналогічного періоду минулого року – 11,0%. У останньому звітному місяці, серпні поточного року, спад промвиробництва проти попереднього місяця становив 7,4%. А за вісім місяців цього року індекс промислового виробництва за всіма категоріями склав лише 91,0%”, – йдеться в пояснювальній записці нардепів.

Постанову про звільнення міністра розгляне комітет парламенту. 

Зазначимо, Ігоря Петрашка призначили на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в березні 2020 року. Останніми роками економіст працював в українському аграрному холдингу Ukrlandfarming.

Нагадаємо:

2 вересня  Давид Арахамія анонсував можливі відставки у Кабміні, насамперед, міністрів економічного та енергетичного напрямів. За його словами, на сьогодні існує криза і в енергетиці, і в економіці і у фінансах. А тому, якщо фракція не побачить конкретного швидкого руху і плану, представників профільних міністерств змінять. 
Наступного дня Арахамія заперечив свої слова, заявивши, що не підтверджує ротацій у Кабміні.
Ігор Петрашко повідомив, що не тримається за посаду, а розмови про можливе його звільнення — не більше, аніж “чутки і загальні розмови”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *