У прикарпатському селі фіксують спалах коронавірусу після масового застілля

У селі Княжолука Долинського району Івано-Франківської області стався спалах коронавіусної інфекції після організованого застілля.

Про це розповів головний санітарний лікар регіону Руслан Савчук, пише “suspilne.media”.

“Попри карантинні обмеження, певна особа вирішила провести святкування, запросивши чималу кількість гостей. Серед них був потенційний інфікований відвідувач. Ну і звідти пішов такий спалах. Я не озвучуватиму прізвища цих осіб через захист персональних даних”, – заявив Руслан Савчук.

Він також зазначив, що серед гостей були не лише односельчани. Госпіталізація людей з цього села розпочали 30-го квітня, тоді з підозрою на COVID-19 у медзаклад привезли першого пацієнта. А від 4 до 12-го травня хворих із Княжолуки у лікарню госпіталізували майже щодня: четвертого – одну людину, п’ятого – шість, шостого – чотири, сьомого – три, восьмого – дві, десятого – одну, одинадцятого – двох. Загалом 20 людей.

“Всього за допомогою лабораторного ПРЛ-дослідження наявність вірусу підтвердили у восьми людей, а в чотирьох тест показав негативний результат. В інфекційному боксованому відділенні знаходиться шестеро людей. Їхній стан – середньої важкості. У реанімаційному відділенні – один пацієнт, але у нього від’ємний результат полімеразно-ланцюгової реакції”, – розповіла перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

У терапевтичному відділенні долинської лікарні у стані середньої важкості перебувають 13 жителів села Княжолука. Середній вік госпіталізованих – від 50 до 64-х років.

Нагадаємо, що одним з осередків спалаху коронавірусної інфекції у Львівській області стало село Задвір’я Буського району, як з’ясувалось, всі виявлені 10 хворих користувались однією маршруткою. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *