У Миколаївській області водії відмовляються зважувати фури: на трасі черги з машин

На Миколаївській трасі скупчиласяся черга фур біля нового вантажного комплексу, який тут встановили на вихідні. Далекобійники бойкотують вимогу інспекторів ставити причепи на ваги, а ті, своєю чергою, їх не пропускають.

Скільки вантажівок зібралось на узбіччі і на що чекають водії – у сюжеті ТСН.12:00.

Біля габаритно-зважувального комплексу на в'їзді до Баштанки напередодні зібралось півтори сотні фур. Нині більшість вантажівок роз'їхалися. Залишилося близько двох десятків машин.

До слова, габаритно-вантажний комплекс тут встановили у субботу ввечері. Усе задля того, аби врятувати нещодавно відремонтовану дорогу. На новенькому асфальті фури вже повидавлювали траншеї. Інспектори кажуть: це тому, що воні їдуть значно перевантажені. За нормами, вага однієї фури не може перебільшувати 40 тонн для самосвалів.

Черга виникла, бо водії відмовляються проходити контрольне зваження. Це тому, кажуть в “Укртрансбезпеці”,що мають перевантаж і не хочуть отримати штрафи.

“Вони (водії – Ред.) почали шукали перевалочні пункти, або розвантажитися. Інші водії шукали шляхи обїзду. Наразі є законопроєкт, який лише був на першому читанні. Відмову заїзду може обернутися 51 тис. грн штрафу. Ми чекаємо законопроєкт. Коли він запоацює, то ми матимемо вплив”, – розповів в.о. начальника Управління Укратрансбезпеки в Миколаївській області Олександ Корнілов.

Поки інспектори можуть штрафувати фури лише за перевагу, а не за відмову зважуватися. Водії цим користуються. Фури пезперешкодно стоять уздовж дороги. В “Укртрансбезпеці” кажуть, що всі вантажівки їдуть до портів у Миколаєвів. Майже всі вони з перевангою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *