У Миколаєві за час карантину з притулку забрали кілька десятків собак

Жителі Миколаєва за три тижні розібрали по домівках більше 30 собак. Такого, кажуть у центрі захисту тварин, не було ніколи, йдеться у ТСН.16:45.

Зоозахисники викладають фото безпритульних тварин у соцмережах. Таку роботу центр проводить вже кілька місяців. Утім, активно люди потягнулися за чотирилапими друзями саме у карантин.

“Людина на самоізоляції перебуває, і деяким просто не вистачає спілкування. Карантин пішов на користь нашому центру”, – каже кінолог центру захисту тварин Миколаєва Тетяна Зубрей.

Першими розбирають цуценят. До дорослих собак придивляються, але і в них є шанс знайти господаря. Зазвичай тварини у цьому притулку перебувають не більше двох тижнів, максимум місяць. І потім їх або відпускають на вулицю, або віддають людям. Утім, є і тварини, які тут живуть до півроку. Це, як правило, собаки із складною долею.

Пес Мартін потрапив сюди геть пошматований. Тепер увесь у шрамах. Колишній хазяїн використовував його як тренажер для іншого свого собаки бійцівської породи. Дивом Мартін не озлобився – він спокійний та ласкавий.

За місяць карантину люди забрали з притулку більше 30 собак. Віддають лише за офіційною угодою.

“Нам надає майбутній власник свої документи, що підтверджують особистість. І в подальшому ми можемо відслідковувати долю цих тварин”, – каже в.о. директора центру Віктор Лінник.

Мета, аби кожен пес знайшов свою сім’ю, кажуть зоозахисники. Наразі у притулку залишилося ще вісім десятків собак, які чекають на господарів.

Кореспондентка ТСН Лілія Родіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *