У МВС розповіли про боротьбу з пожежею, в якій згоріли понад 80 будинків Житомирської області

У Житомирській області продовжують ліквідовувати лісові пожежі, які завдали непоправної шкоди місцес мешканцям та знищили понад 80 будинків.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

У міністерстві зазначили, що станом на 7 год. 18 квітня сили ДСНС допомагають працівникам лісгоспів щодо гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу та пеньків, відкритих осередків горіння не спостерігається, а саме:

– на території Виступовицького лісництва поблизу с. Рудня та с. Виступовичі площа пожежі становить близько 2 тис. га. Працівниками лісового господарства створюються мінералізовані смуги.
– на території Бережестського лісництва поблизу с. Бережесть площа пожежі становить близько 700 га. Працівниками лісового господарства створюються мінералізовані смуги.

“До гасіння залучено 655 чол. та 108 од. техніки, з них від ДСНС 125 чол. о/с та 31 од. техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснено 6 скидів (48 тон води)”, – розповіли в МВС.

Раніше повідомлялося, що унаслідок масштабних пожеж у Житомирській області вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Вогонь вирує далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *