У МОЗ назвали області, які мають проблеми з виплатами "коронавірусних" надбавок медикам

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, які області мають проблеми з виплатами надбавок до зарплат медикам, які у березні працювали з інфікованими коронавірусом пацієнтами та зявив, що ситуація з виплатами перебуває на контролі у президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав під час щоденного брифінгу у суботу, 9 травня.

Міністр наголосив, що уряд і МОЗ ще 15 квітня переказали 905 млн грн на виплату надбавок у розмірі 300% всім без винятку працівникам закладів охорони здоров’я України, що працювали з хворими на COVID-19 у березні. Джерело коштів – медична субвенція. Але Дніпропетровська, Київська та Херсонська області досі не відзвітували МОЗ про виплату цих коштів медичним працівникам, а деякі області (наприклад, Харківська) надали очільнику міністерства недостовірну інформацію.

“Я можу запевнити всіх наших медичних працівників, що, по-перше, ця ситуація буде доведена до кінця, і всі без виключення медичні працівники, які повинні були отримати цю доплату, її отримають… По-друге, ця ситуація перебуває на контролі президента і уряду”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, 24 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про доплати медикам, які лікують хворих на COVID-19, у розмірі до 300% заробітної плати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *