У Львові за дивних обставин померла 18-річна дівчина: причиною трагедії називають пар у ванній

Її молодшу сестру та матір госпіталізували у вкрай важкому стані. Підозрюють, що причиною трагедії стали погано прочищені вентиляційні канали.

Як повідомляють “Надзвичайні Новини”, жителі будинку, в якому сталася трагедія, почули несамовиті крики. Коли кинулися на допомогу, побачили непритомну 40-річну сусідку та її 16-річну доньку. Жінку з молодшою донькою госпіталізували у важкому стані. Пізніше вже мертвою у ванні знайшли тіло старшої доньки. Загиблій було 18 років.

Сусіди розповідають, що у будинку вже кілька десятків років ніхто не чистив вентиляційні канали. Тож причиною трагедії могла стати недбалість комунальних служб – люди просто вчаділи.

Також у квартирі були порушені норми встановлення газових приладів, адже незадовго до трагедії у помешканні зробили ремонт.

Натомість в аварійній службі переконують: винні не газова колонка і не вентеляційний канал, а пар у ванній кімнаті. Мовляв, його було забагато, і це могло заблокувати витяжку. Справжню причину трагедії встановлять поліцейські та газовики.

Нагадаємо, схожа ситуація сталась у грудні 2019 року. Тоді на Львівщині у власній оселі вчаділа 11-річна дівчинка. Вона пішла купатися, а в ванній працював газовий котел. Коли мати зазирнула у ванну, дитина вже була непритомна, врятувати її не вдалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *