У Львові все ж таки відкрили перукарні та стоматології

12 травня Львівська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси та приватних стоматологічних кабінетів.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий.

Щодо продажу одягу та взуття є рішення обласної комісії з надзвичайних ситуацій про заборону роботи до 15 травня. Місто ухвалить своє рішення виключно після позитивного рішення обласної комісії.

Також Садовий повідомив, що вчора, 11 травня, у Львові зафіксували порушення правил на одному з літніх майданчиків в центрі міста, йдеться про “Золотий колос”. Порушника заборонили працювати.

За його словами, за останню добу на Львівщині 27 нових випадків захворювання на коронавірус. “Бачимо, що динаміка не підвищується”, – додав він.

Під час брифінгу міськради стало відомо, що заклади-порушники не лише закриватимуть – правоохоронні органи мають всі підстави для накладання штрафів. Змін у роботі громадського транспорту поки що не буде.

Нагадаємо, 10 травня у Львівській області відтермінували вихід із карантину до 15 травня. Усе через те, що в регіоні фактично весь тиждень до цього зростала кількість хворих на коронавірус. Тоді місто все ж вирішило дещо пом’якшити карантин: дозволили гуляти в парках, скверах і трьох музеях просто неба, запрацювали літні майданчики і тераси ресторанів та кафе. Вийшли на роботу нотаріуси, адвокати та психологи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *