У Львові на даху парковки влаштували автокінотеатр: чи дотримуються норм карантину і що показують

У Львові влаштували автокінотеатр на даху однієї з міських парковок. Квитки продають безконтактно, а на перегляд фільму можна приїхати цілою родиною.

Як дивитися кіно із салону автомобіля — у сюжеті ТСН.Ранок.

На останньому поверсі парковки торгово-виробничого комплексу зорганізували автокінотеатр. Він такий перший в Україні на даху. Машини займають місця за квитками, вимикають фари і мотор, а натомість вмикають відповідну радіостанцію. На парковці тиша, у салоні авто звук мультфільму.  

Тарас з семирічною донькою Яриною до кінопоказу підготувалися ретельно, взяли поп-корн, чай, маски та дезінфектор. Чоловік розповідає, вирішив за два місяці карантину скористатися такою нагодою. 

Запустити автокінотеатр організаторів надихнув карантин. Натомість перегляди стрічок в авто – це соціально безпечно і з дотриманням всіх санітарних норм. “В автомобілі перебуває переважно одна сім'я, яка і так контактує між собою. Не можна перевищувати ліміт швидкості на майданчику – п'ять кілометрів на годину, не можна включати голосно звук і  виходити з авто”, – каже  керівник автокінотеатру на даху Ярослав Микитин.

Ціна квитка з одного автомобіля – це 200 гривень. Щодня показують по три сенси. Перший сімейний о 17.00, на якому з усією родиною можна подивитися мультик. Наступні о 19.30 і 22.30 — це час на романтику. На парковці понад 60 місць, для позашляховиків останні ряди. 

Кореспондентка ТСН Наталка Волосацька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *