У Львові 3-річний хлопчик проковтнув магнітні кульки, які пробили кишківник: дитина в реанімації

У Львові прооперували трирічного хлопчика, який проковтнув магнітні кульки від гри. Кульки потрапили у кишківник, пошкодили його у двох місцях і викликали перфорацію. Термінову операцію хлопчику прооперували 10 жовтня, зараз він у реанімації.

Як розповів ZAXID.NET заступник головного лікаря лікарні Роман Герега, дитині довелося видалити частину розірваного кишківника.

“Хлопчик проковтнув п’ять магнітних кульок від якоїсь гри. Батьки цього відразу не помітили, кульки в організмі дитини були більше доби, потрапили у кишківник і викликали перфорацію. Вони пробили кишку у двох місцях і випали в черевну порожнину. Пішов перитоніт. Дитячим хірургам довелося видалити частину розірваної кишки, бо зшити її було неможливо”, – зазначив головний лікар.

Спершу хірурги думали, що перитоніт викликав аппендицит, але під час оперативного втручання з’ясувалося, що то магнітні кульки пробили кишківник у двох місцях.

Зараз хлопчик у реанімації, де проходить відповідне лікування.

За словами лікарів, останнім часом почастішали випадки, що малі діти ковтають різні дрібні предмети, деталі від конструкторів, ігор, магнітні кульки.

Нагадаємо, нещодавно львівські лікарі врятували дворічну дівчинку, яка проковтнула 36 магнітних кульок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *