У Києві попрощалися із бійцем АТО, який вчинив самоспалення на Майдані

У суботу, 17 жовтня, у Києві попрощалися із військовим Миколою Микитенком, який тиждень тому вчинив самоспалення на Майдані Незалежності.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У  ніч проти минулої неділі 49-річний чоловік одягнув форму та нагороди, рушив у центр столиці і там себе підпалив. Самовидці намагалися загасити вогонь, потерпілого шпиталізували зі значними опіками в тяжкому стані. Урятувати життя лікарі не змогли. Микола Микитенко помер у середу, 14 жовтня.

Причиною такого вчинку, кажуть рідні та побратими, стала незгода з політикою нинішньої влади, зокрема, щодо війни на Донбасі.

Провести військового в останню путь на Майдані Незалежності зібралися близько сотні людей. Вони несли квіти, співали Гімн України та згадували, яким був чоловік.

“Він витягав всіх зі збитого гелікоптера на Карачуні біля Слов'янська, де загинув генерал Кульчицький. Отримав велику травму шиї. Його списали, але він пішов, служив в бойових підрозділах і добровольцем. Він доведений до відчаю нинішньою політикою президента або незвертанням уваги на те, що коїться на сході”, – розповів військовий капелан Анатолій Кушнірчук.

Поховали Миколу Микитенка на Житомирщині, поруч із батьком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *