У Кропивницькому спалах коронавірусу в приватній лікарні: медики працювали і в інших закладах міста

У Кропивницькому спалах коронавірусу зафіксували у приватній клініці: виявлено 50 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Кіровоградської ОДА.

Зазначається, що ці пів сотні – це 20% від загальної кількості працівників. Частина з них працювала за сумісництвом в інших обласних медичних закладах. “Приватна клініка не входить до переліку госпітальних баз, які були визначені для прийому хворих на коронавірус”, – йдеться у повідомлення. 

Після спалаху в закладі провели перевірку і заборонили госпіталізацію пацієнтів 

Всього ж в області COVID-19 виявили у 153 медиків: 30 у Центральній міській лікарні Кропивницького, 19 – в обласному клінічному шпиталі ветеранів війни, 15 – у Центрі екстреної швидкої допомоги, 12 медиків – в обласній лікарні.

Серед хворих медпрацівників 58 медсестер, 42 лікаря, 37 санітарів, 16 інших фахівців. На даний момент 64 медика почуваються задовільно і лікуються вдома, а 26 госпіталізовані в стані середньої тяжкості.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *