У Харківській області понад 60 медиків заразилися коронавірусом, один – у реанімації

Новою коронавірусною інфекцією СOVID-19 у Харківській області заразилися 62 медики, один із яких зараз перебуває в реанімації. Це працівник з Обласної психіатричної лікарні №1.

Про це написав очільник області Олексій Кучер у своєму Facebook.

Як зазначається, коронавірус підтвердили у співробітників 16 медичних установ. Зокрема, СOVID-19 зафіксували у Центрі екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф, Харківській міській клінічної лікарні №13, Обласній клінічній та психіатричній лікарнях, військовому госпіталі, Харківській міській поліклініці №25, Валківській, Ізюмській, Вовчанській та Зміївській районних лікарнях, а також в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка.

Також коронавірусом заразилися медики Харківської міської поліклініки №21, Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16, Зміївського центру первинної медико-санітарної допомоги та туберкульозного санаторію.

Серед хворих є як лікарі, так і санітари і медсестри. Медик з обласної психіатричної лікарні перебуває в реанімації.

Загалом у Харківській області станом на 29 квітня вже 237 випадків захворювання на COVID-19, із них чотири – летальні. За останню добу в області лабораторно підтверджено 16 випадків коронавірусу.   

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *