У Харківській області дівчину з інвалідністю побили однолітки: подробиці жорстокої розправи

У невеличкому селі в Харківській області семеро хлопців та дівчат познущалися з дівчини з інвалідністю: 19-річну Інну били руками та ногами. Відео жорстокого побиття потрапило в мережу, а за взялася поліція. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

На відео видно, як хлопці по черзі шарпають і б'ють дівчину по обличчю, а потім — ногами по сідницях. Врешті змушують жертву стати навколішки і продовжують знущатися.

Того вечора Інна прийшла додому і лягла спати, каже мати дівчини. Про побиття родина дізналася вже вранці. “Протектор взуття був на її сідницях. Ноги повністю сині. Вухо — синє”, – згадує мати постраждалої Ірина Земляна.

Сім'я пішла до поліції. Більшість кривдників визнали свою провину. “Розказують у всьому селі, що нічого страшного, заплатить штрафи і нічого не буде”, – каже родичка побитої дівчини Юлія Шупик. 

19-річна Інна з дитинства має складнощі в розвитку. Тож вісім років навчалася вдома, а в дев'ятому класі сіла за шкільну парту. “Діти, однокласники піклувалися про неї. Вони тут як одна сім'я, як одна родина. Вони не комплексують”, – розповів директор Феськівської школи Сергій Стогній. 

Односельці шоковані, бо одна з нападниць – це подруга Інни. Самі ж нападники поховались по домівках. Дверей не відчиняють.

Б'ють та знімають на відео, бо хочуть отримати певне соціальне схвалення, характеризує психолог таку поведінку. Називає це війною за лайки в соцмережах. “Невміння спілкуватися, яке породжує брак емоційного інтелекту. Не розуміння, що відчуває інша людина. Це все призводить  до того, що підлітки починають поводити агресивно один із одним”, – пояснила психологиня Наталя Торжевська.  

У поліції справу розслідують за статтею “нанесення легких тілесних ушкоджень”. “Поліцейські встановили, що семеро осіб, серед яких було двоє неповнолітніх, на пустирі поблизу селища наносити по черзі тілесні ушкодження 19-річній дівчині”,- каже інспекторка Золочівського відділку поліції Юлія Перерва. 

Кривдникам дівчини загрожує штраф розміром 850 гривень або ж виправні роботи на рік. 

Кореспондентка ТСН Юлія Семененко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *