У Дніпропетровській ОДА спростували інформацію про затримання мера Покрова

Очільник Дніпропетровською ОДА Святослав Олійник спростував інформацію про те, що мера Покрова Олександра Шаповала було затримано. Про це повідомляється на сторінці адміністрації.

“Інформація про затримання мера Покрова Олександра Шаповала, яку розповсюдив Борис Філатов,  не відповідає дійсності”, – зазначив Олійник.

Водночас очільник області підтверджує, що слідчі дії дійсно проводяться.

“Прокуратура і поліція проводять слідчі дії, перевіряють підрядників по епізодах діяльності  та житлово – комунальне господарство міста. Адміністрація міста Покров працює в штатному режимі”, – повідомив голова ОДА та наголосив, що не має сумнівів у порядності очільника Покрова.Раніше прокуратура Дніпропетровської області повідомила про те, що меру міста Покров повідомлено про підозру в розкраданні понад мільйона гривень бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт.

“Голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради і ще двома співучасниками, вступивши в попередню змову, зробили привласнення бюджетних коштів, передбачених на виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків і установ освіти”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *