У Дніпрі третьокласниця "замінувала" школу

У Дніпрі 8-річна дівчинка вирішила “замінувати” школу. Вона зателефонувала до поліції і повідомила, що в навчальному закладі вибухівка.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції Дніпропетровської області.

12 жовтня близько 15:20 на лінію “102” надійшло повідомлення про замінування однієї зі шкіл Дніпра. З навчального закладу евакуювали 120 учнів і вчителів. Далі вибухотехніки перевірили будівлю на наявність вибухових речовин.  В результаті нічого підозрілого не знайшли.

Правоохоронці встановили, що про замінування школи повідомила учениця 3-го класу. У присутності батьків та психолога 8-річна дівчинка пояснила, що це був жарт. Про наслідки своїх дій дитина не здогадувалась.

За жарти дитини доведеться відповідати її батькам. Поліцейські з ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, що у Києві жінка через конфлікт із донькою 13 разів повідомляла про замінування столичного ВНЗ.  Вказані дії вона здійснювала через конфлікт із донькою, яка працює у  навчальному закладі, бажаючи її звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *