У Чернівцях сотня людей пікетували обласну адміністрацію з вимогою дозволити торгівлю продуктами

У Чернівцях сотня підприємців влаштували пікет під обласною державною адміністрацію з вимогою дозволити їм торгівлю продуктами, йдеться в ТСН.16.45.

Значна частина пікетувальників – підприємці одного з найбільших в Україні ринків – Калинівського. Скаржаться, що від початку карантину зазнають великих збитків. І вимагають, аби їм дозволили відкрити ятки із продовольчими товарами. 

В обласній адміністрації твердять, рішення про закриття ринку ухвалила обласна комісія з надзвичайних ситуацій, опираючись на рекомендації санітарної служби.

Підприємці вимагають ринок відкрити, з цим звернулись до міської ради. У ці хвилини там розпочалась позачергова сесія, питання про відкриття ринку винесли на розгляд депутатів.

 «Я думаю, що це рішення обласна адміністрація буде оскаржувати в суді. Міська рада може ухвалювати будь-яке рішення, як воно буде виконано, і чи перестане після цього поліція штрафувати керівників ринків, якщо вони відкриються на підставі рішення міської ради, я не готовий зараз сказати», – заявляє мер Чернівців Олексій Каспрук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *