У Чернівцях дозволили роботу салонів краси, стоматологічних кабінетів і ремонтних майстерень

У Чернівцях міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу салонів краси, ремонтних майстерень та надання стоматологічної допомоги.

Про це повідомила пресслужба Чернівецької міськради. 

Зазначається, що робота дозволена за умови дотримання вимог відповідних постанов головного державного санітарного лікаря України.

Крім того, комісія зняла заборону на відвідування кладовищ. Утім, вимога здійснювати поховання померлих, проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил залишається чинною. Зокрема, йдеться про участь не більше десяти осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Також міська комісія звернулася до обласної з пропозиціями щодо визначення порядку відновлення на території Чернівці роботи ринків непродовольчої групи товарів, діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих майданчиках просто неба з дотриманням усіх необхідних вимог.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області через складну епідеміологічну ситуацію місцева влада вирішила не послаблювати карантинні обмеження. Послаблення карантину торкнулось лише нотаріусів та адвокатів, їм дозволили приймати клієнтів. Крім того, музеї також відкриті для відвідувачів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *