У Чернівцях 5-річну дитину з коронавірусом підключили до апарату ШВЛ: стан дівчинки важкий

В обласній лікарні Чернівців рятують 5-річну дівчинку, яка інфікована коронавірусом. Дитину підключили до апарату штучної вентиляції легень. Стан важкий, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На Буковині у реанімації перебуває 33 пацієнтів з коронавірусом. Всього в регіоні 1140 хворих. За останню добу виявили нових 87 випадків. Крім того, померло четверо людей з пневмоніями. У двох із них уже підтвердили COVID-19, результати тестів ще двох ще чекають.

Таким чином Чернівецька область і далі випереджає всі інші за темпами поширення коронавірусу.

Наразі фахівці розслідують смерть двох молодих братів у Сторжинецькому районі. Вони повернулися із заробітків у Бельгії і лікувалися у дома під контролем сімейного лікаря. У родині було п'ять хворих. Усіх їх госпіталізували. Їхній старший брат, батько та бабуся досі у лікарні у важкому стані. Чому померли молоді хлопці, які, за попередньою інформацією, не мали жодних супутніх захворювань медики поки відповісти не можуть.

“Чекаємо на результати. Такі молоді хлопці в принципі не повинні помирати. В основному вмирають старші, або ж з цукровим діабетом. Ці померли попри логіку, попри здоровий глузд”, – каже головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Олександр Войцеховський.

Будуть перевіряти дії сімейного лікаря та всі етапи лікування, а також можливість прихованих недіагностованих хвороб. Медики наголошують, що зараз важкий перебіг коронавірусу все частіше трапляється не у літніх людей, а й у молоді та дітей.

Кореспондент ТСН Олег Тудан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *