ТСН розшукали колег з "1+1", які стали на захист України в найпотрібніший час

Серед працівників каналу “1+1” є більше десятка людей, які із зброєю в руках захищали Україну від російських агресорів, йдеться в ТСН.19.30. 

За 6 із половиною років війни майже 400 тисяч українців та українок отримали статус учасника бойових дій. Більшість із них уже повернулися до мирного життя і не вихваляються тим, як воювали. Інколи про це не розповідають навіть колегам. 

Тільки за помахом Павла Золотаря ведуча ТСН Наталка Мосейчук починає начитувати текст. Саме йому сьогодні Олександр Моторний доручає робити анонс до свого випуску. Паша – режисер монтажа Телевізійної служби новин, а ще кілька років тому – військовий водій, який доправляв на передову бензин та солярку, а пізніше – керував цілим підрозділом. «Там було найскладніше керувати людьми старшими за тебе разів у три. Чоловік 80 (підлеглих – ред.)», – розповідає Павло.  

Водій Ігор Шеленговський – боєць, продюсер Євген Кошовий – снайпер, оператор Антон Філіп – заступник командира взводу, це співробітники ТСН. Антон взагалі міг не служити, економіст, червоний диплом, але, каже, коли ворог прийшов на рідну землю, сидіти вдома просто не зміг. «Повоювати довелося, було дуже спекотно, навіть дуже-дуже спекотно, ну нічого, час того вимагав», – каже Антон.

Війна хлопця змінила. Кинув свою економіку і зайнявся творчістю, до чого душа лежала давно. Замість ворога, тепер видивляється в окуляр видошукача красиві плани. 

А Івана Трембовецького, який кілька  років працював режисером ефіру, ТСН випадково зустрів у Донецькому аеропорту під час найзапекліших боїв. 

Працювати з такими колегами, у мирному житті – одне задоволення, зізнається  ведучий Олександр Моторний. Люди, які пройшли фронт, уже не підведуть. «Коли в тебе тут більш-менш налагоджене життя, в тебе все тут нормально,  а ти обираєш окоп, мишей, які тобі бігають по голові і незрозуміле майбутнє кожної наступної хвилини – це треба бути насправді сильною мужньою і відважною людиною», – каже ведучий.

Це особливі люди, які потрібні країні в найважчий час. «Це в мирному житті ми електрозварювальники, комп’ютерники, режисери та журналісти, а коли знову препече і країні стане важко, ми станемо кулеметниками, снайперами і водіями БТР. Ми станемо воїнами», – запевняє журналіст ТСН, а заразом і заступник командира роти Олександр Загородний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *