Тричі збільшували кількість ліжок: під Харковом районна лікарня вщент заповнена пацієнтами з COVID-19

У Харківській області Богодухівська центральна районна лікарня, яка є однією з опорних у боротьбі з COVID-19, переповнена. Тим не менш, заклад продовжує приймати хворих. 

Про це Суспільному розповіла заступниця головного лікаря Богодухівської центральної районної лікарні Яна Грищенко.

“В нас на сьогодні ліжок вільних немає. Зараз намагаємося розгорнути додатково, але проблема у тому, що ці ліжка мають бути оснащені киснем. У нас не вистачає кисневих концентраторів”, – говорить лікарка.

Вона повідомила, що у медичному закладі тричі збільшували кількість ліжок для хворих на коронавірус. Зараз у лікарні перебувають 83 пацієнтів. З них 28 — з підтвердженим діагнозом, інші — з підозрою.

“Відділили частину хірургічного відділення для прийому хворих з COVID-інфекцією та підозрою. Маємо шість палат для прийому таких хворих. Реанімаційне відділення на сьогоднішній день повністю заповнене з підключеними двома пацієнтами на апаратах ШВЛ. Всі інші на кисневій підтримці”, — повідомила Яна Грищенко.

У реанімації лікарні доставили ще три додаткові ліжка. Зараз їх усього шість. Станом на 13 жовтня всі вони заповнені.

Нагадаємо, що у лікарнях Харкова перебувають 811 людей із запаленням  легенів, 667 із них — зі встановленим діагнозом COVID-19. Медзаклади заповнені, ліжка зі складів розміщують у холах та коридорах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *